Proje Özellikleri

  1. ANASAYFA
  2. |
  3. Proje Özellikleri
Proje Özellikleri
İzmit’in en tepesinde yükselen Yıldızı olan Ekşioğlu Star Hill projesi tüm hızıyla devam ediyor projede 2019 yılına girdiğimiz şu günlerde çalışmalar devam etmekte geniş daire konseptinin yer aldığı aynı zamanda bir rezidans projesi olan İzmit Starhill projesinde İhtiyacınız olan her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş durumda.
 
Projede sadece rezidans daireler değil aynı zamanda villalar da bulunmakta içinde birçok sosyal donatı olan ve tertemiz havasıyla manzarasıyla İzmit’in en tepesinde yükselmeye devam eden Star Hill projesinde kampanya fırsatları da şu anda sizler için sunulmakta.
 
Ekşioğlu İzmit Starhill
Senetle ödeme seçenekleri ne kadar birçok ödeme kolaylığı sağlanan projede Sizde bir yerim olsun diyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşın ve İzmit’in Star projesinde Star hill’de yerinizi alın.
 
İzmit’in Kuruçeşme bölgesinde yer almakta olan bu muhteşem projede en ince ayrıntısına kadar her şey düşünülmüş durumda 1 artı 1 dairelerin genişliğini gördükten sonra sizde ne kadar rahat bir konseptin düşünüldüğünü göreceksiniz.
 
Geniş aileler için büyük dairelerinde var olduğu Bu projede aynı zamanda deniz manzaralı villalar da yer almaktadır sınırlı sayıdaki bu villalar da sahiplerini beklemektedir.
 
Rahat konforlu şehir gürültüsünden uzak Ama aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Bu projede şu anda devam eden kampanyalardan yararlanabilirsiniz bütçenize göre bir ödeme planıyla buradan ister deniz manzaralı isterseniz orman manzaralı tertemiz havası olan bu muhteşem yerde bir Residence daireniz olabilir.
TARİH, DOĞA VE DENİZİN MUHTEŞEM BULUŞMASI
İletişim